Co założyć do japonek?

Japonki – małe, niepozorne i uniwersalne buty, które podbijają swoją wygodą serce każdego z nas. Nie ma osoby, która nie ceni ich za ich prosty ale stylowy wygląd. Noszą je wszyscy bo nadają się dla wszystkich – dorośli, dzieci oraz starsi.

Częstym jednak dylematem jest sprawa dopasowania japonek do garderoby. Jak zatem dopasować japonki tak aby nie popełnić olbrzymiego faux pas i pozostać stylowym?

Nie jest to w cale tak trudne jak by się wydawać mogło!

Japonki to buty uniwersalne – pasują w zasadzie do wszystkiego i występują w tak wielu wersjach, że każdy może znaleźć odpowiadający mu model, kolor czy też fason, który w pełni spełni jego oczekiwania. Możemy je swobodnie dopasować do długich jeansów, krótkich spodenek, spódniczek, sukienek jak również męskich rybaczek.

Istotną kwestią jeśli mowa o japonkach jest bulwersujący wiele pań fakt zakładania przez panów skarpetek nawet do japonek. Mimo, że są to buty uniwersalne to stare, sprane skarpety , które ledwo co mieszczą się w tych butach nigdy nie będą szły z nimi w parze i nie będą stanowiły stylowego dodatku. Wręcz przeciwnie takie zestawienie jest uznawane słusznie za skrajny brak gustu i poczucia stylu. Zatem panowie jeśli chcecie być modni to nie zakładajcie skarpet do sandałów, klapek czy też japonek – jaki jest sens zakładania letniego obuwia jeśli założycie grube skarpety?

Jeśli nie lubicie pokazywać stóp zdecydujcie się na lekkie półbuty, które umożliwią wam swobodne noszenie skarpetek bez ośmieszania się.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz