Czy warto wybrać się na sylwestra w rytmie salsy?

w rytmie salsyJesteś osobą szaloną i spontaniczną? Lubisz zabawę w gronie znajomych, a kubańskie rytmy sprawiają, że nogi same podrywają Ci się do tańca? Jeśli tak, sylwester z salsą jest dla Ciebie idealną propozycją!

Wiele polskich klubów oferuje zabawę sylwestrową w kubańskim stylu, na którą zaproszeni są miłośnicy „salsowych” klimatów. Nie znasz kroków salsy? Nie martw się – sylwester w rytmie salsy to przede wszystkim niesamowita atmosfera, która przywołuje na myśl prawdziwą Kubę. Tu nie chodzi o to, aby poruszać się według ściśle ustalonego schematu, ale o to, żeby poczuć muzykę każdym, nawet najmniejszym, kawałkiem ciała i poruszać się zgodnie z tym, jak podpowiada serce. Salsa to taniec, który porywa i jednocześnie taniec, który może tańczyć każdy. Wystarczy wsłuchać się dokładnie w rytm muzyki, a reszta przyjdzie sama…

Wieczór sylwestrowy w rytmie salsy? Nie może zabraknąć mojito – trunku, który powinien być kojarzony z gorącą Kubą – a także innych kolorowych drinków z parasolkami, które Polakom przywodzą na myśl zabawę w egzotycznych krajach (m.in. Tunezję, Dominikanę czy Ibizę). Aby jeszcze bardziej poczuć klimat, oprócz latynoskiej muzyki oraz przekąsek i trunków przywodzących na myśl karaibską wyspę, warto pomyśleć również o odpowiednim wystroju wnętrza oraz o kostiumach.

Jaka dekoracja klubu na sylwestra w rytmie salsy? Warto na ścianach zawiesić kolaż ze starych zdjęć ukazujących kubańskie ulice i samych Kubańczyków (można pomyśleć o fototapetach w dużym wymiarze – postacie ze zdjąć powinny mieć naturalne rozmiary, co z pewnością spodoba się gościom). Konieczna jest również wymiana DJ’a na zespół latynoski z prawdziwego zdarzenia, który na scenie będzie dawał z siebie wszystko. Później już tylko regionalne alkohole na widoku i misy z owocami na stolikach, a wszystko z pewnością się uda!

Jakie stroje powinni włożyć goście? Trzeba zastrzec, że wejście jest otwarte wyłącznie dla gości w strojach koktajlowych (kobiety w zwiewnych sukienkach, mężczyźni w eleganckich koszulach), dzięki czemu całość zyska bardziej eleganckiego charakteru.

Nic dodać, nic ująć – sylwester w rytmie salsy jest w stanie porwać każdego, zadaniem organizatorów jest jedynie przygotować odpowiednia oprawę!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz