Jak się ubrać na wesele latem?

letnia-sukienka-na-weseleŚlubna uroczystość z reguły wiąże się z weselnym przyjęciem. A to jak każdemu wiadomo wymaga odpowiedniego stroju. Większość kobiet zadaje sobie wtedy pytanie : jak mam się ubrać? Z myślą o nich przygotowaliśmy krótki poradnik o co należy się martwić przed letnim weselem. Przede wszystkim trzeba wybrać najważniejsze, czyli sukienkę. Jaka powinna ona być? To zależy od indywidualnego gustu każdej kobiety. Nie ulega jednak wątpliwości, że najlepiej gdy jest wykonana ze zwiewnego materiału, który zabezpieczy przed nadmiernym gorącem w ten upalny czas. Czas na krótkie charakterystyki proponowanych kreacji.

Pierwsza z nich to letnia suknia do kostek. Jest to oferta idealna dla wszystkich przedstawicielek płci pięknej, bez względu na wiek, oczywiście poczynając od nastolatek, czy wzrost. Wykonana z reguły z powłóczystych materiałów doskonale zatuszują również pewne mankamenty figury. Dlatego jest to również alternatywa sukienek dla kobiet puszystych. Kolejna propozycja to kreacja w greckim stylu. Dzięki długiej białej sukni masz szansę poczuć się jak prawdziwa bogini.

Przeciwieństwem wcześniej wymienionych są krótkie kreacje w odważne desenie, na przykład stroje w groszki bądź kwiatki. Fakt, że są to miniówki, nie wyklucza możliwości ich założenia przez kobiety pozbawione figury modelki. Wyjściem z tej sytuacji jest założenie getrów, które ukrywają brak idealnych nóg. Na weselne przyjęcie raczej nie założymy sportowych sukienek ani plażowych kreacji. Są one idealne na codzienne wyjścia, jednak nie są dobrze widziane na tego typu uroczystościach.

Sukienka to jednak nie wszystko. Koniecznym elementem, bez którego nie możemy wyjść z domu, są buty. Jakie obuwie będzie najbardziej odpowiednie w tym przypadku? Do większości letnich sukienek możemy założyć płaskie sandały. Kreacja jednak nie posiada wtedy tak eleganckiego wyglądu jak w towarzystwie pantofli na obcasie. Kompromisem jest założenie butów na koturnie. Zarówno w pierwszych z wymienionych, jak i w ostatnich ciężko jednak będzie tańczyć. Jeśli więc chcemy szaleć na parkiecie przez całą noc najlepiej zdecydujmy się na obuwie na obcasie. Niekoniecznie muszą to być szpilki, kilkucentymetrowy obcas w zupełności wystarczy.

Znalezienie odpowiedniego stroju na letnie wesele wcale nie jest tak proste jak mogłoby się wydawać. Wszystkiemu winne jest wszechobecne gorąco, które wymusza wybieranie sukienek, które przed nim uchronią. Najważniejsze jednak w każdym weselu jest to, żeby dobrze się bawić. Dlatego nie koncentrujmy całej swojej uwagi na kreacji. Jeśli my będziemy się dobrze czuli w swoim stroju będzie się on prezentował zdecydowanie lepiej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz