Jak spędzić Sylwestra z dziewczyną?

Pierwszy wspólny Sylwester to naprawdę wyjątkowa okazja. Każdy zakochany mężczyzna zastanawia się jak go spędzić, jaką niespodziankę sprawić ukochanej. Oczywiście można wspólnie zastanowić się w jaki sposób powitać Nowy Rok. Tak naprawdę zależy to w dużej mierze od charakteru dziewczyny. Jeśli lubi być zaskakiwana warto postarać się o niespodziankę, ale jeśli woli wspólne podejmowanie decyzji to też należy to uszanować. Zawsze jest pewne ryzyko, że pomysł nie do końca spodoba się dziewczynie, chociaż z drugiej strony najważniejsze jest to, że jest się razem.

Romantyczny Sylwester oznacza często spędzenie czasu tylko we dwoje. W związku z tym można zarezerwować stolik w jednej z restauracji i zjeść tam dobrą kolację oraz posłuchać muzyki, a potem przejść się na spacer i pooglądać sztuczne ognie. Zresztą równie miło może być podczas kolacji przygotowanej w domu. Jednak jeśli ma być rzeczywiście inaczej niż zwykle, to może jednak lepiej gdzieś wyjść, albo nawet wyjechać. Jeden z pomysłów to powitanie Nowego Roku na Mazurach. Jeśli wynajmie się mały drewniany domek nad jeziorem i to na dodatek z kominkiem, będzie na pewno bardzo romantycznie. Wystarczy wyobrazić sobie wspólne wieczory w swoich objęciach, z lampką wina, przy kominku. Mogą to być naprawdę magiczne chwile. W ciągu dnia można pójść na spacer nad jezioro albo wybrać się na lodowisko. Poza tym jeżeli będzie taka możliwość, to warto spróbować przejażdżki kuligiem. Jeśli będzie się jechać razem, to na pewno nie będzie zbyt zimno.

Spędzanie czasu z ukochaną wcale nie wyklucza jednak powitania Nowego Roku w większym gronie. Jeśli chodzi o Mazury, to wyjątkowo ciekawym pomysłem jest spędzenie Sylwestra na statku. Rejs oraz bal w jednym to coś zupełnie nowego i oryginalnego. Oprócz tego, że jest dobre jedzenie, picie, muzyka i tańce, to świadomość że żegluje się po jeziorze jest naprawdę niesamowita. Warto to spędzić sylwestra z ukochaną osobą. O północy można wyjść na zewnętrzny pokład i pooglądać sztuczne ognie. Poza tym kapitan statku składa wszystkim życzenia i strzelają korki szampanów. Zakochana para będzie długo pamiętała taki wspólny rejs. Zawsze też można oczywiście pójść na bal do hotelu czy restauracji, najlepiej z innymi zaprzyjaźnionymi parami. Bardzo miło jest móc się ubrać w elegancki, wieczorowy sposób. Kiedy mężczyzna zobaczy swoją ukochaną w długiej sukni, to bez wątpienia zauroczy się jeszcze bardziej, o ile oczywiście jest to w ogóle możliwe. Jeśli jednak para woli raczej poszaleć razem w klubie, to oczywiście taka możliwość też jak najbardziej istnieje. W końcu oboje mogą woleć luźniejszą atmosferę oraz dyskotekowe stroje.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Dodaj komentarz