Jak wygląda Sylwester w stylu PRL?

Z pewnością wszyscy pragniemy spędzić tegorocznego Sylwestra w ciekawym miejscu wraz z interesującymi ludźmi. Jeśli jeszcze nie zdecydowali Państwo, gdzie w tym roku będą bawić się w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia, polecamy wybranie się na imprezę w stylu PRL.

We Wrocławiu, podobnie jak w innych większych miastach w Polsce, z okazji Sylwestra organizowanych jest mnóstwo ciekawych imprez i wydarzeń kulturalnych. Od kilku lat ogromną popularnością cieszą się Sylwestry w klimacie PRL, organizowane w klubach, pubach i restauracjach. Pragnąc więc poczuć atmosferę minionej epoki, z powodzeniem można wybrać się wraz ze znajomymi na imprezę sylwestrową w stylu PRL.

W klubach organizujących przyjęcia sylwestrowe w klimatach PRL można nie tylko świetnie się bawić ale i dobrze zjeść. Zazwyczaj imprezy takie uświetnione są różnego rodzaju pokazami, filami i projekcjami, pokazującymi życie codzienne w czasach PRLu. Bez wątpienia jest to więc szczególne wydarzenie, podczas którego można nie tylko lepiej poznać polską historię, ale również spróbować charakterystycznych, smakowitych potraw i napojów. W większości lokali przekąski oraz drinki wliczone są w cenę wejściówki, z powodzeniem więc można korzystać tutaj z opcji all inclusive.

W niektórych pubach i klubach, gdzie w Sylwestra organizowane są imprezy w stylu PRL obowiązuje strój wejściowy. Śmiało można więc będzie ubrać się na tę okoliczność w elegancką suknię wieczorową, garnitur czy frak, jednakże doskonałym rozwiązaniem będzie również włożenie stroju, nawiązującego do minionej epoki. „Przebierane” imprezy proponujemy więc w szczególności młodzieży i studentom, pragnącym spędzić tegorocznego Sylwestra inaczej niż zazwyczaj oraz lepiej wczuć się w klimat PRL.

Co więcej, w wielu klubach i pubach również obsługa ubrana będzie w charakterystyczne stroje z czasów PRL, co doskonale podkreśli atmosferę imprezy. Również wystrój lokalu będzie miał ogromne znaczenie dla udanej zabawy sylwestrowej. Ze swej strony polecamy więc miejsca, gdzie na okazję PRL-owego Sylwestra na ścianach zawisną portrety przewodniczących partii i znanych osobistości. W tę szczególną noc możliwe będzie również uczestnictwo z szampańskich dyskotekach i imprezach tanecznych oraz koncertach muzycznych polskich i zagranicznych gwiazd.

Jeśli przekonaliśmy Państwa do spędzenia tegorocznego Sylwestra w inny sposób niż zazwyczaj, czyli w przebraniu bądź w klimacie PRL, zachęcamy do aktywnego włączenia się w proponowane przez organizatorów zabawy i konkursy, dzięki którym na pewno na długo zapamiętacie Państwo to wydarzenie.

[Głosów:1    Średnia:1/5]

Dodaj komentarz