Jak wygrać w Lotto?

jak-grać-w-lottoLotto jest najstarszą grą liczbową w Polsce i liczy sobie ponad 50 lat. Od 1957 roku nieustannie cieszy się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza, kiedy pojawia się kumulacja. Zasady loterii są proste. Wystarczy udać się to kolektury Totalizatora Sportowego, nabyć kupon za kilka złotych a następnie skreślić 6 liczb spośród 49. Można to zrobić na kilka sposobów, typując numery intuicyjnie lub też korzystając z systemów. Każdy z nich opiera się na innych zasadach. Najbardziej znaną metodą wyboru jest „na chybił trafił”. Według statystyk najwięcej wygranych pochodzi właśnie z takich zakładów. System informatyczny losowo dobiera liczby, tak więc jest to forma najbardziej zbliżona do tej, jaka ma miejsce podczas prawdziwego losowania.

Ponadto w Internecie dostępne są systemy określające maksymalną ilość zakładów a gracz może sam decydować o wyborze któregoś z nich i o tym ile pieniędzy chce wydać na jedno losowanie. Co więcej Totalizator Sportowy udostępnia systemowe typowanie liczb poprzez możliwość skreślania większej ilości numerów. Można wytypować od 7 do 12 możliwości, co zwiększa znacznie sposobność uzyskania konfiguracji szóstkowej spośród skreślonych typów.

Poza samym Lotto, tytułową grą Totalizatora Sportowego dawniej noszącą nazwę Toto-Lotka i Dużego-Lotka, dostępne są inne loterie. Są to Multi Multi, Mini Lotto, Kaskada, Joker, Keno i Los Milionos losowane okazjonalnie. Wszystkie z nich charakteryzują się mniejszą pulą pieniężną przeznaczoną na wygrane, jednak prawdopodobieństwo prawidłowych skreśleń jest większe. Największe wygrane w Lotto oraz Multi Multi i Mini Lotku padają jeśli wystąpi kumulacja. Ostatnia taka sytuacja miała miejsce w roku 2011 we wrześniu, kiedy to nagroda pieniężna sięgnęła wysokości 56 milionów złotych. Zainteresowanie grających jak i mediów było ogromne, bowiem to największa pula przeznaczona na nagrody I stopnia jak dotąd.

Zainteresowanie loterią Lotto może jeszcze wzrosnąć, bowiem nie każdy wie, że można grać on-line. Za pośrednictwem Internetu możliwe jest zakupienie kuponu i skreślenie wybranych liczb bez potrzeby wychodzenia z domu, o każdej porze i całkowicie bezpiecznie. Numery następnie przekazywane są do kolektury, a w razie wygranej kupon zostaje przekazany do rąk szczęśliwca notarialnie. Sposobności, aby móc grać i wygrywać w Lotto jest więc coraz więcej. Nie należy się zrażać mały prawdopodobieństwem wygranej, bowiem istnieje wiele metod na to, aby dopomóc szczęściu, poprzez korzystanie z systemów i statystyk do gier losowych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz