Jakie są pomysły na sylwestra innego niż zwykle?

oryginalne pomysły na spędzenie sylwestraZwykle pod koniec wakacji co bardziej zatwardziali zwolennicy zabawy sylwestrowej zastanawiają się jak i gdzie spędzić tegorocznego Sylwestra. Jest o czym myśleć, bo coraz więcej jest możliwości i alternatyw dla popularnych domówek, bali sylwestrowych czy sylwestrów na rynkach większych, polskich miast. Właściwie oferta jest tak szeroka, że każdy wybierze coś dla siebie, niezależnie od tego jakie ma preferencje, a oprócz tego zawsze zostaje opcja zorganizowania nietypowego sylwestra samodzielnie.
Zabawa sylwestrowa zorganizowana na przykład w pociągu PKP…? Wystarczy zebrać znajomych, równie szalonych jak my, przeglądnąć rozkład jazdy i wybrać pociąg, który równo o północy jest ciągle w trasie. Zwykle są to pociągi dalekobieżne – my polecamy najdłuższą trasę w Polsce- Przemyśl -Świnoujście, tam jest gwarancja, że przywitacie nowy rok w kolejnym przedziale, ewentualnie, jeśli wolicie w wagonie typu Wars.
Dla amatorów pływania aquaparki, które w ostatnich latach zostały wybudowane w większych miastach proponują nietypowe spędzenie sylwestrowej nocy w strojach kąpielowych i basenie. Taki Sylwester może być bardzo ciekawy, zrobiony na przykład w rytmach hawajskich czy pod hasłem „Piraci z Karaibów”.
Idąc z duchem czasu i robiąc akcje marketingowe nawet tak wydawałoby się skostniałe instytucje jak muzea czy udostępnione do zwiedzania kopalnie postanowiły otworzyć swoje podwoje w sylwestrową noc. W takich miejscach zabawa zwykle przebiega w sposób tematyczny i każdy uczestnik musi np. wykonać jakieś tematyczne przebranie w określonej epoki czy określonym klimacie.
W Sylwestrową noc wielu znajduje się także amatorów powitania Nowego Roku na plaży – zwykle plaże w większych kurortach są oblegane przez młodych ludzi z butelką szampana w ręku. Takie spontaniczne akcje zwykle kończą się zbiorowym składaniem sobie życzeń, nawet przez obcych sobie ludzi. To bardzo sympatyczny zwyczaj i jeśli chodzi o nieszablonowe pomysły na Sylwestra to te spędzone spontanicznie zwykle są najfajniejsze i najdłużej zostają w pamięci.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz