Jak wyszczuplić sylwetkę czyli stroje wieczorowe XXL

Długa suknia dla puszystejOczywistym wydaje się fakt, iż wszystkie kobiety pragną wyglądać świetnie – atrakcyjnie i zmysłowo, niezależnie od okazji. Tym bardziej zrozumiałym jest, że Panie podczas wieczorowych wyjść czy imprez, takich jak chociażby Sylwester, przykładają podwójną uwagę do tego jak wyglądają.

Aby więc zapewnić sobie niebanalny wygląd, a do tego fantastyczną zabawę, warto zapoznać się z kilkoma trickami, które skutecznie pomogą zamaskować niedoskonałości sylwetki, oraz tymi, które mówią jak w prosty sposób uwypuklić i wyszczególnić wszystkie te cechy kobiecego ciała, które stanowią wizytówkę kobiety.

Nie ma więc znaczenia typ figury, ponieważ nawet puszyste Panie, noszące na codzień rozmiary XXL i większe, z powodzeniem mogą założyć wieczorową kreację i nie tylko czuć się w niej wygodnie i dobrze, ale przede wszystkim – świetnie wyglądać!

Pragnąc zgubić kilka zbędnych kilogramów poprzez rodzaj ubioru, warto zapoznać się ze wskazówkami doświadczonych stylistów i wizażystów, którzy podpowiedzą jakich materiałów używać oraz jakie kolory wybierać. Zależnie od rodzaju sylwetki oraz celu, jaki pragniemy osiągnąć, odpowiednie dobranie całego spektrum odzieżowego zapewni skuteczne wizualne wyszczuplenie. Przede wszystkim więc należy zwrócić uwagę na kolorystykę. Nie od dziś przecież wiadomo, że klasyczna, elegancka czerń świetnie potrafi zamaskować niedoskonałości i wyszczuplić. Jednakże to nie wszystko. Kolor czarny równie dobrze spisuje się też jako barwa wysmuklająca. Znaczy to mniej więcej tyle, że czarna sukienka dodaje optycznie kilku centymetrów do wzrostu, czyniąc z nawet bardzo niskiej kobiety długonogą, atrakcyjną divę.

Bardzo ważnym „elementem” wyszczuplających wieczorowych kreacji jest także charakterystyczne wcięcie w talii. Nie tylko dodaje mnóstwa kobiecości, zaznaczając chyba najbardziej seksowną część damskiego ciała, ale także skutecznie odwraca uwagę od zbyt obfitych piersi czy za dużej pupy. Dzięki zaznaczeniu talii cała sylwetka zyskuje na lekkości, a co za tym idzie – ulega optycznemu wyszczupleniu. W tym celu bardzo często projektuje się szerokie, dekoracyjne pasy z ozdobnymi klamrami.

Równie często w modelach sukienek, które mają ukryć puszystą figurę, stosuje się pasy materiału wszywane na bokach. Ciemne wstawki skutecznie wydłużają i wizualnie odejmują kilogramów. Świetnie nadają się więc dla osób niezbyt wysokich i puszystych, pragnących ukryć pewne niedoskonałości swoich sylwetek.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz