Jaka bielizna jest najlepsza dla mężczyzny?

bokserkiMogłoby się wydawać, że wybór odpowiedniej bielizny dla mężczyzny jest wręcz dziecinnie prosty. Niestety, nie jest to takie banalne, jakie się wydaje. Podczas wybierania idealniej dobranej i dopasowanej bielizny należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Najważniejsza jest, oczywiście, wygoda. Majtki muszą leżeć perfekcyjnie, nie mogą uciskać ani być za luźne. Trzeba także dopasować odpowiedni fason. I tutaj zazwyczaj pojawia się najważniejszy problem. Fasonów męskiej bielizny jest naprawdę sporo, a każdy pan jest inny, dlatego trzeba krój bielizny dobierać z rozwagą.

Najpopularniejszym rodzajem męskiej bielizny są bokserki. Należą też to najbardziej wygodnych wśród męskiej bielizny. Ich odmianą, ale nieco bardziej obcisłą, są szorty. Zarówno bokserki, jak i szorty sprawdzą się jako bielizna sportowa oraz na co dzień. Najlepiej, aby była wykonana z materiałów naturalnych, np. bawełny. Z domieszkami poliestru lub elastanu, bielizna będzie bardziej elastyczna i może się rozciągać. Tkaniny naturalne gwarantują przewiewność, ochronę przed podrażnieniami oraz swobodę ruchów. Szorty i bokserki są najchętniej wybierane przez panów właśnie przez wzgląd  na wygodę.

Obok bokserek oraz szortów, dużą popularnością cieszą się klasyczne figi i slipy. Są to tradycyjne majtki z podwyższonym lub obniżonym stanem. Dopasowuje się je pod względem spodni. W tym przypadku również najlepiej by było, aby bielizna była wykonana z naturalnych tkanin, które sprawią, że skóra może swobodnie oddychać. Slipy są znacznie krótsze niż bokserki oraz szorty, co według wielu panów jest zaletą. Mężczyźni, którzy decydują się na slipy, uważają, że te majtki nie krępują ruchów, jak robią to bokserki. Bardzo ważne jest, aby zawsze dobierać odpowiednie rozmiary. Pod żadnym pozorem majtki nie mogą być za ciasne, ponieważ może to prowadzić do bardzo nieprzyjemnych dolegliwości.

Panom, którzy nie boją się nowości i oryginalnych rozwiązań, można zaoferować męskie stringi. Ten typ męskiej bielizny jest jeszcze dość kontrowersyjny nie tylko dla panów, ale i dla pań. Cóż, stringi to bielizna kojarzona głównie z bielizną damską, ale nie da się ukryć, że coraz więcej panów decyduje się właśnie na ten fason majtek. Ogromną zaletą stringów jest to, że nie krępują ruchów, dlatego świetnie nadają się na rower czy długie spacery. Panowie chwalą sobie, że tej bielizny po prostu nie czuć, dzięki czemu czują się swobodnie i niesamowicie komfortowo.

Jak widać, wybór męskiej bielizny jest naprawdę ogromny. Najlepiej, aby panowie sami decydowali, co jest dla nich najwygodniejsze i najlepsze.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz