Gdzie najlepiej się wybrać na Sylwestra na nartach?

sylwester-na-nartachPostanowiłeś spędzić w tym roku Sylwestra naprawdę wyjątkowo? Nie chcesz już iść na typową imprezę do klubu, albo bawić się ze znajomymi w domu? A co powiesz na spędzenie tej wyjątkowej nocy na sportowo? Oczywiście, nie gdzie indziej jak na nartach. I w tym momencie nie ma większego znaczenia to czy jeździć na nartach czy nie. Jeżeli nie, to może właśnie ten sylwestrowy wyjazd będzie idealną okazją do tego, aby jednak spróbować swoich sił w tej pięknej i sprawiającej tyle radości dyscyplinie sportowej! Dlaczego warto spędzić Sylwestra w górach na nartach? Z bardzo wielu powodów. Na pewno Cię przekonamy!

Przede wszystkim to właśnie w górach możesz liczyć na zapierające dech w piersiach widoki. Na pewno się zachwycą i sprawią, że wreszcie, chociaż na chwilę, naprawdę się zrelaksujesz, odstresujesz się i zapomnisz o problemach dnia codziennego. W górach panuje niezwykły klimat. Oddychasz świeżym powietrzem, patrzysz na to piękne otoczenie i czujesz, że naprawdę odpoczywasz! A gdy do tego dochodzi jeszcze jazda na nartach, to już naprawdę czujesz się jak w niebie.

Sylwester w górach, na stoku, to świetna przygoda. Koniec z nudnym i jakże powtarzalnym imprezowaniem. Warto zafundować sobie coś innego, coś wyjątkowego, coś niepowtarzalnego, dobrego dla ducha i ciała. Stoki narciarskie są świetnie przygotowane na sylwestrowe „imprezowanie”. Stacje w większości czynne są 31 grudnia do godzin popołudniowych. Wiele stacji posiada sztuczne oświetlenie. Wtedy oczywiście czynne są dłużej, do późnego wieczora, albo nawet do nocy. A to oznacza, że naprawdę w wielu przypadkach możesz witać Nowy Rok właśnie bezpośrednio na stoku.

Poza tym w wielu miejscach organizowane są specjalne atrakcyjne dla zapalonych narciarzy. Wielu z nich może wziąć udział w wyścigach, zjazdach z pochodniami czy w… dyskotekach na śniegu! Na wielu stacjach nie brakuje poczęstunku, w tym symbolicznych ilości grzanego wina i szampana. Bo przecież trzeba w odpowiedni sposób uczcić nadejście Nowego Roku! Czyż nie?

Zastanawiasz się w takim razie, gdzie udać się na witanie Nowego Roku? W polskich górach nie brakuje wielu atrakcyjnych miejsc. Udając się do nich masz niemal stuprocentową gwarancję, że naprawdę wspaniale spędzisz czas. Najchętniej odwiedzane i najlepiej odpowiadające na potrzeby narciarzy stacje to przede wszystkim Muszyna, Zakopane, Szczyrk, Białka Tatrzańska, Zawoja, Korbielów, Tylicz czy Czarna Góra. Jak widzisz – jest w czym wybierać. Zaplanuj sobie ten wyjazd odpowiednio wcześniej i oczekuj na wspaniałego Sylwestra, który będzie wyjątkowy!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

One Comment

  1. mela 29 października 2012 07:52 Odpowiedz

    jak sylwester na stoku to ja polecam bukowinę 😉 bo można sobie połączyć pare atrakcji. Pochodzić po górach, wykąpać się w termach, a wieczorem poszaleć na stoku. Fajna sprawa, zwłaszcza dla tych co to nie przepadają za tradycyjnymi sylwestrami

Dodaj komentarz